Leonard Forslund "A (ATOM) K"

520590

LEONARD FORSLUND (född 1959): "A (ATOM) K",
signerad och daterad a tergo Leonard Forslund 1988, akryl/olja på duk, ca 140x140 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Leonard Forslund

Budhistorik (7 bud)
3822267
3822265
3 600
3822261
3 200
3822255
3822220
1 700

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.