Stolar empirestil

520585

STOLAR, 7 st, 1900-talets första hälft, empirestil, björk, ryggbrickor med svärtade fleuroner, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, 2 st med avvikande färg på klädsel

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar empirestil

Budhistorik (7 bud)
3830808
600
3827526
550
3830803
500
3827526
450
3827270

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.