Leif Johansson

520583

LEIF JOHANSSON (född 1950): Kvadratisk komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 105x105 cm

Rum 9

Leif Johansson

Budhistorik (13 bud)
3821772
1 800
3823245
1 700
3821772
1 600
3823218
3821772
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.