Tage Hedqvist

520568

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Kustbild, monogramsignerad och daterad, olja på duk, ca 73x92 cm

Rum 1

Tage Hedqvist

Budhistorik (13 bud)
3846140
3 600
3846143
3 600
3846140
3 400
3846139
3 200
3846123

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.