Tage Hedqvist

520563

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Vågor, monogramsignerad och daterad -77, olja på duk, ca 96x129 cm

Tage Hedqvist

Budhistorik (16 bud)
3846917
5 000
3846914
3846913
3 800
3846912
3 600
3846909
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.