Allmogeskåp 1800-tal

520560

SKÅP, allmoge, underskåp med 2+2 lådor, överskåp med glasade dörrar, 3 lådor o fyra hyllor, höjd 223, 135x53 cm
Allmänt slitage: Senare bemålad, gamla lås och beslag, nyckel till klaff och överdel, nyckel finns till underskåp.

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Allmogeskåp 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
3834960
23 000
3834860
22 000
3834938
22 000
3834860
14 500
3834457
14 000

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.