Tage Hedqvist

520557

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Stilleben med blå kanna, signerad och daterad, 1950-tal, olja på duk, ca 84x105 cm

Tage Hedqvist

Budhistorik (3 bud)

3846473
3846367
650
3846284
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.