Väggpendyl 1800-tal

520556

VÄGGPENDYL, senempire, 1800-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, guillocherad urtavla med romerska siffror ca 53x43 cm

Skador och slitage, ej funktionstestad, lösa delar, pendel samt nyckel medföljer

Klockor/Ur

Rum 20

Väggpendyl 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
3830356
3830308
2 800
3830289
2 600
3830306
2 400
3830289

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.