Sättugnsplatta

520554

SÄTTUGNSPLATTA, Huseby bruk, 1800-tal, ca 72x55 cm

Rostskador

Diverse, Hem, Allmoge

Rum 6

Sättugnsplatta

Budhistorik (7 bud)
3822786
3822784
3821402
3821305
700
3821301
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.