Oljemålning André Bouhéret 1978

520552

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), "Fåglarö", signerad och daterad 1978 (även ā tergo), olja på duk, 55x33 cm

Fack 20

Budhistorik (7 bud)
3822880
550
3822963
550
3822880
500
3822962
450
3822880

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.