Tage Hedqvist

520547

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Sågar, otydligt signerad, olja på duk, ca 100x80 cm

Rum 1

Tage Hedqvist

Budhistorik (9 bud)
3846853
2 800
3846427
2 600
3846427
2 400
3846373
3846373

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.