Hagiwara fartygsporträtt gouache

520533

T HAGIWARA (verksam i Yokohama under 1900-talets mitt): "Ms Nuolja", signerad T Hagiwara Yokohama Japan, gouache på siden, ca 33x48 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
3840033
4 600
3840037
4 400
3840033
4 200
3840036
3840033
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.