Terrin med lock Bing & Grøndahl

520526

BING & GRØNDAHL, terrin med lock, porslin, 1920-tal, polykrom blomsterdekor, förgyllda kanter, hänklar och handtag i form av sjöhästar, höjd ca 27 cm, diameter ca 24 cm

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

3822691
650
3808308
500
3808274

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.