Nilsson fartygsporträtt oljemålning

520524

ALGOT NILSSON (1900-tal): "M/S Ceylon"", signerad och daterad Alg Nilsson 1953, olja på duk, ca 40x60 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
3840671
3839262
1 800
3838751
1 600
3837590
3833803
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.