J Nilsson fartygsporträtt oljemålning

520517

J NILSSON (1900-tal): "M/S Holmia", signerad Kapt J Nilsson, olja på duk, ca 51x73 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

3828614
900
3823024
3822048

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.