Tage Hedqvist 1962

520514

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Blåkallt", signerad Tage Hedqvist 1962, olja på duk, ca 73x92 cm

Smärre färgbortfall, duklagning

Rum 1

Tage Hedqvist 1962

Budhistorik (10 bud)
3845778
3844535
2 800
3843750
2 600
3843748
2 400
3830590

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.