Tage Hedqvist oljemålning

520512

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Arkader Veracruz (Mexico)", signerad och daterad Tage Hedqvist -54, olja på duk, 74x109 cm;

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3846133
650
3845361
600
3831671
3828949

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.