Tage Hedqvist

520510

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Höstens bord i regn", monogramsignerad och daterad TH 80 samt monogramsignerad och daterad på baksidan 10.9.80, olja på duk, ca 80x100 cm

Ytslitage

Rum 1

Tage Hedqvist

Budhistorik (10 bud)
3847058
3846856
1 900
3846744
1 800
3846743
1 700
3846740
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.