Tage Hedqvist

520508

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Solitude", monogramsignerad TH samt signerad och daterad på baksidan 1986-1995, olja på duk, ca 97x129 cm

Rum 1

Tage Hedqvist

Budhistorik (12 bud)
3846120
6 000
3846108
5 200
3846105
5 000
3846103
3846102

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.