Patrik Qvist olja på pannå

520506

PATRIK QVIST (född 1968): Monument with stick, signerad på baksidan 4 NOV '14 Qvist, olja på pannå, ca 42x41 cm

Tavelvagn 3

Patrik Qvist olja på pannå

Budhistorik (6 bud)
3821095
3819685
950
3817513
600
3811201
550
3806970
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.