Stolar gustaviansk stil

520503

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

behova av limning, färgbortfall, slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
3822357
3822138
750
3821595
700
3822137
650
3821595
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.