Fartygsporträtt gouache

520502

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt "Canada", otydligt signerad, gouache, ca 13x37 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fartygsporträtt gouache

Budhistorik (4 bud)

3837803
500
3829632
3823003
3822052

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.