Anna Finney oljemålning

520491

ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, ca 72x88 cm

PROVENIENS: Galleri Brändström & Stene

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Anna Finney oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3820320
2 600
3807082
2 400
3806088
3805375
3805042

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.