Nisse Zetterberg oljemålning

520485

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): I hamnen, 1950-tal, olja på duk, ca 132x210 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (42 bud)
3828319
11 500
3828311
11 000
3828305
10 500
3828309
10 000
3828305
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.