Nisse Zetterberg oljemålning

520484

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Smeden och telefonisten, 1950-tal, olja på duk, ca 131x235 cm

Dubblerad, ytskador

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 3

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3825206
4 200
3825210
3825206
3 800
3825202
3 600
3825201
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.