Martin Engström Nocturne

520483

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Nocturne",
signerad Martin Engström, olja på duk, 146x120 cm;
PROVENIENS: Museet Kulturhuset Borås, utställningen 5 målare, 1983

Rum 9

Martin Engström Nocturne

Budhistorik (4 bud)

3824440
600
3813302
450
3812698
3812696

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.