Olle Bonnier färgserigrafier Sortilegio

520479

OLLE BONNIER (1925-2016): Rymdkurva- Sortilegio, triptyk, signerad Olle Bonnier, numrerad 7/75 , färgserigrafier uppfodrade på duk, vardera ca 75x105 resp 75x105 cm

Kantskador

Tavelvagn 2

Budhistorik (5 bud)
3825524
1 900
3823480
1 800
3809585
500
3809494
3809493

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.