Oljemålning

520478

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, olja på duk, ca 45x60 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3818796
450
3805396
3804977
3804841

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.