Drottningholms slott Svecia Antiqua et Hodierna

520472

DROTTNINGHOLMS SLOTT, ur SVECIA ANTIQUA ET HODIERNA, kopparstick, signerad och daterad Willem Swidde.Sculp:Holmae 1690 i plåten, bildyta ca 25,5x56,5 cm

Fläckar, veck

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 17

Budhistorik (5 bud)
3820559
3820558
850
3806430
3805935
3805401

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.