Ulf Gripenholm handkolorerad färglitografi

520468

ULF GRIPENHOLM (född 1943): ''Badare 1'', signerad Ulf Gripenholm, numrerad HC I/XI, färglitografi, ca 75x85 cm

Ändringar/tillägg
ej handkolorerad färglitografi

Budhistorik (11 bud)
3821756
2 800
3821755
2 600
3821625
2 400
3821591
3820803

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.