Skänk furu nyrenässans

520466

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, två lådor samt spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, dekor av svarvade kolonner, draghandtag i mässig, blå/grön betsad, höjd ca 123, 105x51 cm

nyckel saknas, märken, ytskador, ovansidan med lagningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skänk furu nyrenässans

Budhistorik (17 bud)
3820993
3823377
3820993
950
3823375
900
3820993
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.