Matsalsbord Englad

520453

MATSALSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 73, diameter 120, 3 iläggsskivor (varav en med sarg) vardera bredd 55 cm medföljer

Ytskador, bordsskivan med ytskador o fläckar

Möbler, Matbord

Rum 16

Matsalsbord Englad

Budhistorik (1 bud)

3807871
2018-02-09 16:03:32

2018-02-16 kl 21:27
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.