James Coignard relief

520452

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008), relief, brons, signerad och numrerad 18/99, märkt Guyotm Fondeur, ca 14,5x10,5 cm

Konst, Skulpturer

James Coignard relief

Budhistorik (8 bud)
3819666
1 300
3820595
3819666
3818778
3811892
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.