Karl Höglund färglitografi

520451

KARL HÖGLUND (född 1940): I Salongen, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 41x61 cm

Fack 12

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (7 bud)
3823529
600
3823385
550
3823032
500
3823383
450
3823032

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.