Thomas Holm oljemålning

520449

THOMAS HOLM (född 1957): Komposition med landskap i rutfält, olja på duk, oramad, 120 x 150 cm

Repor, ytsmuts

Baltzarsgatan 6, Malmö

Thomas Holm oljemålning

Budhistorik

2018-02-15 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.