Matthew Draper, Mat on step

520442

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Mat on step", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 135 x 68 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9

Matthew Draper, Mat on step

Budhistorik (20 bud)
3823242
5 600
3823240
5 400
3823232
5 200
3823232
5 000
3823228
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.