Spelbord

520438

SPELBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets slut, höjd ca 77, 94x46 cm

Slitage, Smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Spelbord

Budhistorik (4 bud)

3830601
450
3830600
3830582
3828877

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.