Sigrid Wahlström de Rougemont oljemålning

520424

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): höstlandskap, signerad Sigrid de Roguemonet, olja på duk,45.5x37 cm

Fack 25

Budhistorik (5 bud)
3819721
500
3819587
450
3817677
3817647
3815872

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.