Ernst Lindgren oljemålning

520423

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med solnedgång, signerad och daterad Ernst Lindgren 1933, olja på duk, 74x80 cm

Lättare bleknad i signaturen

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Ernst Lindgren oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3820055
1 900
3819912
1 800
3819911
1 700
3819909
1 600
3819813

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.