Oljemålning

520408

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Bygata med figurer, olja på pannå, sigillsignerad och intygad á tergo av E. Arborelius, olja på pannå, ca 16x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3819179
4 600
3820418
4 400
3819179
4 200
3820378
3819179
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.