Oljemålning

520406

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kanalmotiv a tergo Stilleben med papegoja, signering a tergo Pouly Berlin, olja på pannå, ca 50x52 cm

Tavelvagn 1

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3811642
3810591
3810459

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.