Oljemålnig

520405

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) " Nora Mortensen i sin stue ", osignerad, olja på duk, ca 41x41 cm

Dukskada

Rum 5

Oljemålnig

Budhistorik (15 bud)
3820903
900
3820754
850
3820871
850
3820754
3820855
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.