Oljemålning

520398

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Rabbi studerandes talmud, signerad a van Loom, olja på pannå, 19 x 26 cm
Rabbi in talmud studies, signed a van Loom, oil on panel, 19 x 26 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3820503
1 300
3818452
3818374
3818450
3818374

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.