Grekisk skypos En samlares hem

520377

SKYPHOS, attisk ca 550-500fKr, målad keramik, höjd 11, bredd 23cm

Lagningar, slitage

Diverse, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
3846847
6 800
3846629
6 600
3846629
6 400
3836861
6 200
3846627
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.