Gustaf Rydberg Skåne

520370

GUSTAF RYDBERG (1835-1933): Kustmotiv, Italien med segelbåt, signerad Gust. Rydberg, olja på duk, ca 37 x 46 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Gustaf Rydberg Skåne

Budhistorik (7 bud)
3835243
7 600
3834952
4 200
3834584
3833962
3827679

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.