Stig LIndberg vas

520368

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, fajans, signerad Gustavsbergs studiohand, höjd ca 27.5 cm

Mindre krackeleringar på vasens insida

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Stig LIndberg vas

Budhistorik (28 bud)
3821375
4 800
3821335
4 600
3821373
4 400
3821335
4 200
3821287

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.