Slaglåspistol 1800-tal

520366

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets slut, belgisk, dubbelpipig, graverat boxlås, Liège-märkt, längd ca 19 cm

Ålderrelaterat slitage

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Slaglåspistol 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3823147
3 400
3826775
3 200
3823147
2 400
3826771
3823147
1 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.