Peter Dahl litografi

520363

PETER DAHL (född 1934): restaurangscen, signerad Peter Dahl, numrerad 262/375, färglitografi, bladstorlek 82x59 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (21 bud)
3820919
1 800
3820968
1 800
3820919
1 700
3820870
1 600
3820500

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.