Emilio Vedova En samlares hem

520337

EMILIO VEDOVA (Italien 1919-2006): Composizione, 1969, signerad och numrerad Vedova 125/125, litografi, ca 57x45

Oramad

Konst, Grafik, Samlingar

Emilio Vedova   En samlares hem

Budhistorik (22 bud)
3848583
2 400
3848582
3848576
3848564
1 900
3848574
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.