Joan Gardy Artigas litografi En samlares hem

520329

JOAN GARDY ARTIGAS (född 1938): (3 st), Kompositioner, signerade och numrerade 55/75, serigrafier, ca 57x47, 61x48, 65x49 cm

1 med kantveck

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
3843556
3838282
3834966
3833302
3832155

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.